Субота, 10 червня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

 

У День вишиванки

 

Конкурс фотоаматорів «Весна в Гостомелі» 

Конкурс тривав у квітні й першій половині травня 2018 року. Переможцями конкурсу стали: Таня Адамчук, Володимир Єрмолаєв, Надія Дудник, Олесь Нечай, Ольга Цибуленко, Настя Дяченко. Нагородження й виставка відбулися  17 травня.  Важко сказати хто виборов перше чи друге місце, бо на світлинах  Гостомель зображено в різних проекціях. Від квітучих вулиць, і тут першість за Надією Дудник, особливо яскрава її робота «Гостомельські тюльпани», на фото вихоплено невеличкий епізод, який поєднує в собі неповторне візуальне полотно від квітучих тюльпанів по Свято-Покровській, до адміністративної частини Гостомеля, включно  з приміщенням ГСР, і духовної його частини — де Свято-Покровська церква довершує сучасну й історичну візію селища. Чимало в доробці Надії й інших квітучих вулиць Гостомеля.

Особливо цікаві й зворушливі світлини Тані Адамчук, як от «Дощ вишневих пелюсток», окремий цикл складають світлини про наш чарівний куточок селища з загадковою назвою Кімерка, адже в сиву давнину так називали територію України, коли її населяли кімерійці, іраномовний етнос, яких витіснили скіфи.  Багато світлин Тані Адамчук  об`єднує назва « На Кімерці хочеться літати, мріяти й відпочивати».         

Не можуть не захопити й роботи Володимира Єрмолаєва, вони виділяються креативним світобаченням й відповідним фотооформленням. Вражають такі світлин, як «Божа корівка на злітній смузі біля «Мрії», « З глибин Центрального озера», «На крилах мрій».

Привабливі роботи й Насті Дяченко, вражає «Магія яблуневого цвіту», а до світлини кульбаби, що зображена в час дозрівання, напрошується образ  стратосфери, що нагадує повітряний простір земної кулі.

Зворушують і світлини Ольги Цибуленко, вихопленні з «життя» квітів на бабусиних клумбах, котрі можна назвати «Бабусине диво»

 Оригінальна тематика світлин  Олеся Нечая, зокрема диптих про гостомельських лелек, яких йому вдалося зобразити під час їхнього любовного ритуалу, котрі він назвав «Ранок Гостомельських лелек» і «Вечорниці», ілюструються в колажі на початку публікації.