Вівторок, 28 вересня 2021 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Новини

28 вересня року учні ліцею №2 (військовt містечкj), спільно з представниками Бучанської районної державної адміністрації та Гостомельської селищної ради продовжили гарну традицію висаджування дерев і взяли активну участь в акції "Зростаймо разом", яку ініціював голова КОДа Василь Володін у рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна". У той час, як представники адміністрації та ради спільно зі старшокласниками ліцею саджали дерева, поливали саджанці, найменші помічники  давали імена ялинкам та дубочкам, загадували бажання та мріяли про те як вони разом зростатимуть.

Це має стати доброю традицією як для дорослих так і для дітей! Зростаймо разом - працюймо разом!

Сьогодні в рамках проведення Олімпійського тижня в Гостомельській громаді пройшла факельна естафета «Біг заради гармонії та миру.»
Всесвітній біг миру заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Всесвітній біг миру заради гармонії проводиться у понад 100 країнах світу протягом 30 років.
Також Всесвітній біг миру заради гармонії пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Особлива увага приділяється залученню дітей, юнацтва і молоді до активних занять фізичною культурою і спортом. Організатори естафети в Україні також своєю метою вважають налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни.
До естафети долучилися школярі всі освітніх закладів Гостомельської громади. Розпочали естафету учні початкової школи № 2 , потім естафета проходила за наступним маршрутом: ліцей № 1, початкова школа № 1, ліцей № 2, гімназія № 1. А завершальний етап естафети проходив біля приміщення Гостомельської селищної ради, де координатор всеукраїнської естафети Євген Фурс передав факел миру всім учасникам заходу й Подяку очільнику громади Юрію Прилипку за багаторічну підтримку цієї традиції. Також перший заступник Гостомельського селищного голови Владислав Мовчан виступив з вітальною промовою, подякував всім учасникам та вручив подарунок координаторці даного заходу в Гостомелі Ірині Петренко, яка бере участь в естафеті з 1998 року.

 

 

Завдяки активній вакцинальній кампанії серед педагогів, все більше закладів освіти в регіоні можуть забезпечувати повноцінну роботу в умовах «жовтої» зони епідемічної небезпеки.

Про це сьогодні, 27 вересня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

« В умовах «жовтої» зони нам довелось переглянути критерії роботи закладів освіти на Київщині. У оффлайн-режимі зможуть працювати тільки ті, хто має понад 80% вакцинованих працівників. Виключення становлять лише початкова школа, дитсадки і спецзаклади», – пояснив Василь Володін.

Наразі в 100% закладів професійно-технічної освіти регіону щеплено необхідну для продовження роботи кількість викладачів.  Заклади фахової передвищої освіти мають 93,3%. Показник серед шкіл зріс до 86,3%, дитсадки – 77,2%, а заклади позашкільної освіти – 65%. Таким чином більшість шкіл регіону можуть працювати.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

 

 

Панував радісний настрій, попри хмари та часом дрібний дощик. Для дітей працювали атракціони, нацгвардійці пригощали солдатською кашею, виступали самодіяльні колективи.

Очільник Гостомельського громади Юрій Прилипко привітав усіх присутніх зі святом і побажав Горенці процвітання в новоствореній громаді. Вітальне слово також мали народний депутат України Іван Шинкаренко, староста Горенки Тетяна Шепелєва та командир військової частини НГУ 3018 Іван Миропольський.

Як завжди свято було з нагородами. Звання почесного мешканця Горенки за сумлінню працю на благо громади отримали Петро Зайченко та Галина Камочкіна.

Серед нагороджених грамотами мешканці селища Володимир Потравний, Яків Лейманський, Олена Большакова-Штонда, Олена Юрчук та інші.

Усіх прнисутніх виступали артисти за сучасними та народними мотивами. Ввечері небо заквітчав салют!

 
???ЗАВТРА, 2️⃣5️⃣ ВЕРЕСНЯ, ЧЕКАЄМО НА ВАС!???
?Разом відзначимо перший День народження у новій об’єднаній громаді!?
?Потанцюємо, поспіваємо, поїмо, біля адмінбудівлі села Горенка по вул.Івана Франка 125-а.?
✅Для дітей-атракціони з 12.00, розважальна анімація о 16 00!
✅Для дорослих - концерт і нагородження. Початок о 18.00!
???А ТАКОЖ В ПРОГРАМІ СВЯТА:???
✔️святковий концерт - з 18:30. ✨?
✔️Фаєр шоу- 20:00.?✨
✔️дискотека - з 20:00.
✔️Святковий салют - о 20 30.??
‼️Дотримуємося дистанції! Обнімаємося думками! Дезинфікуємо руки! Одягаємо маски!‼️
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ГОРЕНКО!??
✳️ПРИМІТКА. ✳️Звертаємо увагу водіїв, що у зв’язку з проведеням святкових заходів 25 вересня 2021 року рух по прилеглих вулицях до адміністративної будівлі Горенської с/р буде обмежено.
 
 
 
 
 
 

 

Депутати ухвалили низку рішень, що стосуються життєдіяльності СТГ, перспектив розвитку, соціальних питань,  прогнозовані показники місцевого бюджету Гостомельської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
Також внесли зміни до рішення Гостомельської селищної ради №23-02-VІII від 28 січня 2021 року «Про бюджет Гостомельської селищної територіальної громади на 2021 рік».
Серед соціальних питань прийнято рішення про надання матеріальної допомоги, затверджено програму підвезення учасників освітнього процесу «Дорога до школи: безпечність, комфорт, швидкість». Прийнято рішення про взяття в оренду автобусів Відділом освіти Гостомельської селищної ради. Ухвалено нову редакцію Статуту, режиму роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області.
Внесено зміни до структури та штатного розпису Гостомельської селищної ради. Прийнято рішення про створення та затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Дирекція по будівництву та управлінню об’єктами транспортної інфраструктури» Гостомельської селищної ради; про внесення змін до штатних розписів структури та штатної чисельності закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів, закладів позашкільної освіти Гостомельської селищної ради на 2021 рік.
Депутати також розглянули й ухвалили рішення стосовно комунального майна. А саме: про передачу майна з балансу комунального підприємства «УЖКГ «Гостомель» Гостомельської селищної ради на баланс відділу культури Гостомельської селищної ради. Внесли зміни до рішення Гостомельської селищної ради №1297-66-VII від 24.09.2020 «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунального майна територіальної громади селища Гостомель, що підлягають передачі в оренду». Надали дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гостомельської селищної ради на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна шляхом проведення аукціону.
Також ухвалено рішення про прийняття інформаційно-охоронного знаку ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Дуб-оберіг» на баланс Гостомельської селищної ради, прийнято рішення про надання в тимчасове користування Товариству Червоного Хреста майна придбаного по Цільовій програмі «Громадський бюджет селища Гостомель на 2018-2022 роки».
Внесено також зміни до рішення Гостомельської селищної ради №992-38-V від 19.02.2009 року «Про встановлення плати за поховання».

Погоджено розроблення Програми охорони навколишнього природного середовища та енергоефективності Гостомельської селищної територіальної громади.
Надано дозвіл на розроблення комплексного плану просторового розвитку Гостомельської селищної територіальної громади4. Про коригування Генерального плану с. Озера Гостомельської селищної територіальної громади
Зважаючи на звернення виборців, депутати ухвалили звернення до Верховної Ради України про недопущення підняття тарифів та щодо збільшення пенсій та доплат.
Більш детально про прийняті рішення — в рубриці «Рішення селищної ради»

Публікуємо графік руху громадського АТП 13250, які курсують  за маршрутом Гостомель-Ірпінь.

За ініціативи відділу соціального захисту населення разом з КУ "Центр надання соціальних послуг Гостомельської селищної ради" та відділом охорони здоров'я започатковано надання нових соціальних послуг:

  1. Визначення рівня цукру в крові.
  2. Контроль тиску.
  3. Вимірювання температури.

Працівниками відділу охорони здоров'я та Центру надання соціальних послуг ГСР, 23.вересня поточного року було обстежено жителів села Озера, які стоять на обліку в Центрі.

З повагою, відділ соціального захисту населення Управління з гуманітарних питань Гостомельської селищної ради.

 

 

Цей захід можна вважати знаковою подією, оскільки наша СТГ пройшла тривалий шлях до свого становлення та має чіткий план до розвитку, а також результативні напрацювання з КА. Тут варто згадати за впровадженні проєкти при підтримці цієї організації: зовнішнє освітлення на «Варшавці», транспортну розв’язку на повороті Ірпеня. Сьогодні за участі представників КА та експертів йде обговорення співробітництва територіальних громад. В Круглому столі бере участь двиконавчий директор КА Інна Скляр, експерт Маркіян Дацишин, директор аналітичного департаменту Діана Серебрянська, керуючий справами ГСР Наталія Костецька. На порядку денному обговорення питань законодавчих змін по співробітництву територіальних громад, державно-приватного партнерства, як інструменту залучення інвестицій, а також обговорення новацій у такому болючому питанні нашої Київщини як переробка побутових відходів.

У цьому контексті зауважимо, що наразі профільний комітет Верховної ради розглянув на своєму засіданні 8 вересня проект Закону про внесення змін до Закону України «Про співробітництво територіальних громад» щодо упорядкування окремих питань співробітництва територіальних громад, №5742.
Метою законопроекту є удосконалення порядку укладення договорів про співробітництво територіальних громад, надання можливості приєднуватися до вже організованого співробітництва за спрощеною процедурою.
Законопроектом пропонується запровадити процедуру приєднання територіальних громад до вже організованого співробітництва за спрощеною процедурою шляхом укладення додаткового договору про приєднання до організованого співробітництва, ввести поняття змішаного договору про співробітництво, в якому можуть міститися елементи різних форм співробітництва, встановити можливість проводити засідання комісій з підготовки проекту договору про співробітництво, а також громадських обговорень щодо організації співробітництва у дистанційній формі.
Відповідні зміни пропонується внести до Закону України «Про співробітництво територіальних громад».
Заслухавши інформацію підкомітету з питань регіональної політики та місцевих бюджетів, з’ясувавши позицію членів Комітету, запрошених на засідання осіб та всебічно обговоривши питання, Комітет ухвалив висновок рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до Закону України «Про співробітництво територіальних громад» щодо упорядкування окремих питань співробітництва територіальних громад, №5742, прийняти за основу.

З 23 вересня в усіх регіонах «жовтий рівень » небезпеки. Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила з 23 вересня "жовтий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 по всій Україні. Про це поінформував «Інтерфакс».
Зокрема, комісія ухвалила наступне:
— встановити з 00 год 00 хвилин 23 вересня 2021 р. "жовтий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України;
— застосувати на території всіх регіонів України обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "жовтого" рівня епідемічної небезпеки.
Пряма мова Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля:
"Обмеження "жовтої" та "червоної" зон не поширюватимуться на ті заклади, де персонал та відвідувачі вакциновані, мають негативний тест або підтвердження нещодавно перенесеної хвороби.
Це той метод, який на сьогодні успішно використовує низка європейських і світових країн для того, щоб уберегти людей і водночас не зупиняти економічну активність країни".
Нагадаємо, 20 вересня Кабінет міністрів подовжив адаптивний карантин до 31 грудня 2021 року.

Новини