Вівторок, 28 червня 2022 |

?Місце проведення: Бучанський район, м. Гостомель, Центральне озеро, вул. Дніпровська.
?Учасники: представники Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.
?Спікер: начальник Управління ювенальної превенції Нацполіції Василь Богдан.
?Акредитація триває до 9 години ранку 27 червня за телефонами:
☎️(044) 425-02-20
☎️(096) 626-49-77
Немає опису світлини.

22

Про це повідомляє Гостомельська військова адміністрація, акцентуючи на важливості цього структурного підрозділу в час воєнного стану. Наразі відділом надається 37 послуг, включаючи РАЦС, паспортний відділ, послуги ДІАМ. З часом спектр сервісу відділу буде розширюватися.
Розпочався другий етап спорудження модульних будинків у військовому містечку.

Лікарі мобільної амбулаторії працюватимуть 28 червня, з 9-ї години до 14-00, в Мостищах, біля меморіалу, навпроти «Фори». Медичне обстеження вестимуть лікарі Академії сімейної медицини України.

• Проводитиметься діагностування ЛКГ;
• Вимірюватиметься рівень цукру;
• Артеріальний тиск;
• Проводитиметься консультація;
• Надаватимуться безкоштовні ліки всім бажаючим;

У четвер згадувана мобільна бригада працюватиме в Горенці, в амбулаторії №2, по вулиці Івана Франка, 125 з таким же графіком прийому, починаючи з 9-ї години.
У суботу, в Мощуні, біля Будинку культури.
В Озерах консультуватиме фельдшер.

В Гостомелі встановили пересувну станцію Vodafone та відновили сьогодні зв‘язок в районі Міраж, детальна локація за посиланням: https://goo.gl/maps/BeT8GTWC15JL1cjP7

Військова адміністрація Гостомельської ОТГ повідомляє про початок огляду добровольчими формуванням нашої громади(ДФТГ) будинків, що зазнали пошкоджень внаслідок агресії рф. Інспектування здійснюватиметься з метою пришвидшення процесів відновлення житла, що зазнали пошкоджень першої категорії (вікна , двері, дах)

Зокрема, Ялтинської Європейської Стратегії YES - щорічної конференції закордонних і українських політиків та підприємців.

Сьогодні в рамках проведенння засідання Наглядової Ради YES нашу громаду відвідали її члени - Президент Польщі (1995–2005) Александр Кваснєвський, Міністр закордонних справ Швеції (2006-2014),
Прем’єр Міністр Швеції (1991-1994) Карл Більдт, Посол, Голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер, Президентка Республіки Естонія (2016-2021) Керсті Кальюлайд, Засновник групи «EastOne» Віктор Пінчук та інші члени делегації.

Начальник Військовоції ОТГ розповів іноземній делегації про масштабні руйнування на території громади, зокрема у військовому містечку, означивши найактуальніші проблеми, котрі потрібно вирішити для відродження громади й висловив сподівання на всебічну підтримку.

Делегація також побувала в модульному містечку, котре споруджується, в аеропорту ДП Антонова, де кипіли бої, і де була гордість світової авіації літак Мрія.

Кожен має  тримати маленький фронт на своєму місці, бо все важливе для нашої лінії оборони, й насамперед єдність у помислах та діях. В Гостомельській громаді вже тривалий час під керуванням начальника відділу культури молоді та спорту Катерини Павленко організовано плетення маскувальних сіток для наших віійськових. Як повідомляє пані Катерина: «Вже закупили фарбу для тканини, чекаємо на доставку основи для сітки, несіть простирадла світлі ( зафарбуємо.) Чекаємо о 17.00 у п'ятницю біля ялинки КОК, о 18.00 у суботу біля ЖК "Покровський". Ще організовуйтеся, де вам зручно заради спільної мети».

Представники Київської ОВА і Мінцифри надали допомогу відділу адмінпослуг ВА Гостомельської ОТГ з оптимізацією сервісних послуг. Зокрема прискоренням роботи електронної черги на послуги, також з комп'ютерним обладнанням. Представники згадуваних відомств також перевірили роботу паспортного відділу громади, дитячу кімнату при відділі надання адмінпослуг. Побували у військовому містечку, де ознайомилися з ходом робіт  спорудження модульних будиночків для жителів громади, які втратили житло.

29 червня Гостомельска селищна військова адмістрація та юридична компанія "Asters" запрошує отримати відповіді по фіксації, оцінки та відшкодування збитків, завданих збройною агресією рф для юридичних осіб територіальної громади. Реєстрація на захід за посиланням.

Громадянам, у яких внаслідок бойових дій є руйнування житла першої категорії (пошкоджені вікна двері, дах), й не було представників комісії, щоб їх зафіксувати в відповідних документах, потрібно звертатися на гарячу лінію селищної Військової адміністрації: 093-143-91-13.