Вівторок, 28 вересня 2021 |

поділитися у соціальних мережах:

 

  За головування очілника Гостомельської СТГ Юрія Прилипка 23 липня відбулося засідання 12 сесії Гостомельської селищної ради 8 скликання.

Розпочали сесію з приємного, привітавши з ДН заступника голови Постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, цін,  соціально-економічного та культурного розвитку громади Максима Галенка, який він відсвяткував у міжсесійний період, 14 липня.

Із 26 депутатів Гостомельської селищної ради в пленарному засіданні взяли участь 23. Загалом у порядку денному сесіі розглядалося 26 питань. Всі вони були попередньо опрацьовані профільними комісіями селищної ради. Крім того, депутатами Володимиром Захлюпаним, Ольгою Смолянчук та Оксаною Опанасенко внесено додатково до порядку денного важливі для громади питання, які  були одноголосно схваленні.

Серед розглянутих питань чергової сесії — низка бюджетних, земельних та кадрових питань. Так, рішенням сесії затверджено звіт про виконання бюджету територіальної громади за І півріччя 2021 року, внесено зміни до бюджету Гостомельської СТГ на 2021 рік, затверджено заступника Гостомельського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради — Новікову Наталію Вікторівну.

Ще одне рішення стосувалося сприятливих умов для розвитку і дозвілля молоді територіальної громади, відтак схвалено створення Молодіжної ради при Гостомельській селищній раді.

За пропозицією Володимира Захлюпаного ухвалено внесено зміни до програми «Обдарована дитина» в частині відзначення преміями учнів громади, які найкращі здали ЗНО.

Також в ході засідання депутати затвердили в новій редакції Програму розвитку та удосконалення організації харчування вихованців освітніх закладів громади на 2021-2025 роки, статут опорного закладу та реорганізацію закладів освіти громади та створення філій опорного закладу. Внесли зміни до програми соціальної підтримки учасників Антитеристичної операціі на Сході України, а також комплексну програму розвитку дитячого футболу в Гостомельській територіальній громаді.

Розглянуто питання внесене депутатом Оксаною Опансаенко щодо створення реабілітаційного центру санаторно-курортного типу обласного рівня в Гостомельської СТГ, питання з врегулювання земельних відносин та створення КП «ТЕХНОЗЕМПРОЕКТ» й "ЕКОСИСТЕМА"  Гостомельської селищної ради.

Сесія пройшла в конструктивному руслі. Більш детально з прийнятими рішеннями та результатами поіменного голосування можна буде ознайомитися в рубриці «Рішення селищної ради».

 

Новини