Вівторок, 28 вересня 2021 |

Чотири роки тому над лісовою територією нависла сокира забудовника. Тоді за нього йшла справжня битва, щоб збергти 7 гектарів соснової рекреації для громади. Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко з частиною депутатського корпусу наполегливо відстоював позицію збереження лісу для парку. Депутат минулої каденції Надія Скуратівська зібрала велику групу небайдужих людей, які включилися в боротьбу. По вихідних волонтери займалися очищенням гаю від сміття, якого вивезено тони! А ще велася активна робота в юридичному полі, підписано 5 тисяч громадських петицій, щоб тут був парк, а не житловий масив. І от крига скресла в цьому році!
Наразі ведуться активні роботи по облаштуванню центральної доріжки, на в’їзді до парку, на узбіччі дороги буде смуга для паркування автівок. Перший етап завершення робіт планується до 1 вересня. Що буде в парку? Пішохідні і велодоріжки по всьому периметру, спортивні і дитячі майданчики, затишні куточки для барбек’ю, лавочки, альтанки. Також висадять декоративну рослинність, облаштують зелені газони, словом, тут буде все для активного відпочинку й релаксації.