Вівторок, 28 вересня 2021 |

За ініціативи відділу молоді і спорту Гостомельської селищної ради, перший заступник Гостомельського селищного голови Владислав Мовчан, керуючий справами ГСР Наталія Костецька та начальник відділу молоді та спорту ГСР 8 вересня презентували 12 рюкзаків для форми збірній футбольній команді бригади швидкого реагування Національної гвардії України, яка базується в Гостомелі.
 Дякуючи Гостомельській селищній раді за постійну підтримку і допомогу, командир бригади швидкого реагування НГУ Іван Миропольський зазначив, що в свою чергу їхня бригада також завжди готова підставити надійне плече допомоги.
 Вже незабаром стартує чемпіонат Національної гвардії України з мініфутболу, і ми щиро бажаємо збірній команді бригади швидкого реагування з футболу бажаємо перемог та високих досягнень. Будемо тримати кулачки.