Вівторок, 28 вересня 2021 |

14 вересня 2021 року в Гостомельській селищній раді відбулася презентація програми "Про охорону навколишнього природного середовища, екологічну оцінку та менеджмент території населених пунктів об’єднаної територіальної громади", що впроваджується на виконання Указу Президента України "Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року"
На заході були присутні депутати, представники громадськості та ЗМІ.
Презентувала програму Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління спільно с відділом екології та енергоефективності Гостомельської селищної ради.
Програма узагальнює інформацію щодо стану охорони навколишнього середовища на території громади, надає екологічну оцінку існуючим проблемам та визначає основні напрямки дій на найближчі 5 років.
Найближчим часом планується винесення даної програми на розгляд профільної комісії ради та подальше їі затвердження на сесії.
Гостомельська територіальна громада має унікальну можливість стати однією з перших громад на Київщині, що буде спрямовувати свій статегічний розвиток на охорону природи. І варто додати, що саме така програма створена вперше за 30 років незалежності України.