Субота, 23 жовтня 2021 |

Панував радісний настрій, попри хмари та часом дрібний дощик. Для дітей працювали атракціони, нацгвардійці пригощали солдатською кашею, виступали самодіяльні колективи.

Очільник Гостомельського громади Юрій Прилипко привітав усіх присутніх зі святом і побажав Горенці процвітання в новоствореній громаді. Вітальне слово також мали народний депутат України Іван Шинкаренко, староста Горенки Тетяна Шепелєва та командир військової частини НГУ 3018 Іван Миропольський.

Як завжди свято було з нагородами. Звання почесного мешканця Горенки за сумлінню працю на благо громади отримали Петро Зайченко та Галина Камочкіна.

Серед нагороджених грамотами мешканці селища Володимир Потравний, Яків Лейманський, Олена Большакова-Штонда, Олена Юрчук та інші.

Усіх прнисутніх виступали артисти за сучасними та народними мотивами. Ввечері небо заквітчав салют!