Субота, 23 жовтня 2021 |

Сьогодні в рамках проведення Олімпійського тижня в Гостомельській громаді пройшла факельна естафета «Біг заради гармонії та миру.»
Всесвітній біг миру заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Всесвітній біг миру заради гармонії проводиться у понад 100 країнах світу протягом 30 років.
Також Всесвітній біг миру заради гармонії пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Особлива увага приділяється залученню дітей, юнацтва і молоді до активних занять фізичною культурою і спортом. Організатори естафети в Україні також своєю метою вважають налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни.
До естафети долучилися школярі всі освітніх закладів Гостомельської громади. Розпочали естафету учні початкової школи № 2 , потім естафета проходила за наступним маршрутом: ліцей № 1, початкова школа № 1, ліцей № 2, гімназія № 1. А завершальний етап естафети проходив біля приміщення Гостомельської селищної ради, де координатор всеукраїнської естафети Євген Фурс передав факел миру всім учасникам заходу й Подяку очільнику громади Юрію Прилипку за багаторічну підтримку цієї традиції. Також перший заступник Гостомельського селищного голови Владислав Мовчан виступив з вітальною промовою, подякував всім учасникам та вручив подарунок координаторці даного заходу в Гостомелі Ірині Петренко, яка бере участь в естафеті з 1998 року.