Субота, 23 жовтня 2021 |

Гостмельський селищний голова Юрій Прилипко від депутатського та усієї громади вітає жителів зеленої перлини громади з Днем народження і першою річницею в СТГ: "Сьогодні це наше спільне свято, яке має нас заряджати позитивом для розвитку й створення єдиної програми дій. Бажаємо тобі процвітання, миру, добра, добробуту і гарного та світлого майбутнього в нашій великій родині".
 Сьогодні село Мощун – надзвичайно красиве і зелене село Гостомельської громади, вперше святкує свій день народження в статусі об‘єднаної територіальної громади. Це неймовірні почуття. Це такі відчуття, коли ніби твій менший брат святкує свій перший ювілей або якусь важливу подію у своєму житті.
 Сьогодні, на честь святкування свого Дня народження, у Мощуні буде справжнє дійство. Село буде приймати почесних гостей з усієї громади.
 Вже зовсім скоро розпочнеться грандіозне святкування: для дітей-атракціони та розважальна анімація,
для дорослих - урочисте нагородження, святковий концерт, салют та дискотека.
 Зустрічаємось біля клубу села Мощун, по вул. Вишнева 2.
Святкуймо разом! З Днем народження!

Коментувати

Поширити

?? Поспішайте подати свій проект, часу залишилось дуже мало ?⏳
? До15 жовтня ще можна подати свою унікальну ідею для реалізації за кошти Громадського Бюджету.
? Два мільйони гривень на реалізацію ваших ідей. Відтепер проект можна подати за QR-кодом! Про всі подробиці дізнавайтеся за посиланням на сайті, адреса котрого на ілюстраціях.