Субота, 23 жовтня 2021 |

12 жовтня 2021 року Центр надання адміністративних послуг Гостомельської селищної ради відзначає четверту річницю свого створення. Вітаємо команду "прозорого офісу" під керівництвом Олексія Литвина, бажаємо успіхів в повсякденній роботі, теплих слів відвідувачів, і задоволоення від роботи.

Як зазначив Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко «Гостомельський ЦНАП — це наша головна цінність та основа якісного сервісу. Працівники Центру орієнтовані на інтереси заявників і з задоволенням підбирають рішення з урахуванням унікальних потреб людини. Підкажуть заявнику яким чином можна комплексно отримати широкий спектр послуг без зайвих відвідувань центру. Завжди усміхнені й привітні».

Зауважимо, що у 2017 році це був перший ЦНАП такого рівня серед селищ України, впроваджений за програмою «U-LEAD з Європою». На сьогодні ЦНАП Гостомеля – це комфортні умови прийому громадян (ЦНАП облаштований належною зоною очікування, дитячим майданчиком, санітарними кімнатами, телевізором, інформаційними стендами, зоною WiFi, створені умови для людей з обмеженими можливостями), простота в обслуговуванні, своєчасність надання послуг, організація надання послуг у найкоротший строк за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень, розширені та зручні часи прийому. Загалом, на початку своєї роботи Гостомельський ЦНАП надавав 48 адміністративних послуг, сьогодні їх вже 232. У квітні 2018 року наш ЦНАП було урочисто включено до Всеукраїнської асоціації Центрів надання адміністративних послуг.

У 2021 році для зручності мешканців громади створено віддалені робочі місця ЦНАП у селах Горенка та Озера, де надаються послуги з реєстрації місця проживання, державної реєстрації та послуги виконавчого комітету Гостомельської селищної ради (земельні питання, архітектура, соціальний захист тощо).

За 4 роки роботи ЦНАП Гостомеля надав більше 50 тисяч консультацій та опрацював більше 30 тисяч звернень громадян.

У березні 2021 року у ЦНАПі запроваджено послуги, які надаються міграційною службою (видача паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон). До кінця року заплановано облаштування ЦНАП обладнанням для видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів а також встановлення системи електронного керування чергою, що дозволить систематизувати черговість звернень та оптимізувати  час очікування заявників.

Шановні працівники ЦНАП! Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні фахових обов'язків!