Субота, 23 жовтня 2021 |

11 жовтня заступниця Гостомельського селищного голови Наталія Новікова та керуюча справами Наталія Костецька провели з представниками Бучанської районної державної адміністрації робочу зустріч з заходів територіальної оборони.

У ході зустрічі обговорили нещодавно проведені Бучанською районною державною адміністрацією тренувальні заходи бійців територіальної оборони району, підкреслили високу якість підготовки, професіоналізм та злагодженість дій бійців, які представляли Гостомельську територіальну громаду.

А також окремо обговорили питання військово-патріотичного виховання молоді та розвитку спортивної інфраструктури громади.

Найближчим часом Бучанською районною державною адміністрацією заплановано проведення спільного круглого столу з представниками всіх територіальних громад Бучанського району з питань територіальної оборони.