Субота, 4 грудня 2021 |

Зустріч за сприяня очільника громади Юрія Прилипка пройшла з усіма карантинними застереженнями - з невеликою кількістю аудиторії, яку складали працівниками освіти й царини культури. Аду Роговцеву зустріли яскравою виставкою живописців і рукоділля, де були унікальні витвори з глини, й навіть орик-зозуля, на якій можна грати, а ще ляльки-мотанки Ніни Михалишин, декоративна майоліка та інші одухотворені речі Тетяни Лисенко. Також картини Ірини Романченко, відомої арт-кураторки виставки Сергія Сметанкіна із 190 картин, шо увійшла в Книгу рекордів України. Про неї ще буде окрема розповідь, оскільки вона викладатиме живопис у нашій громаді й володіє оригінальним стилем творення живопису, якому властива імпресія та об'ємність мазків у стилі мастехину. Ада Миколаївна була в захоплені від такої яскравої палітри нашого краю.А от яка пройшла зустріч, про це поділилася на своїй сторінці в ФБ очільниця відділу культури ГСР Катерина Павленко:

«Як би це не пафосно висловити емоції Я тримала ЇЇ за руку! Вона сказала:" Ти мені подобаєшся",- і я ледь не зомліла від цього внутрішнього тепла.

Вона прискіпливо розглядала кожну лялечку, кожен витвір мистецтва з нашої мінівиставки і щиро дарувала компліменти митцям.

А потім почалася магія! У на половину заповнений зал вдивлялися її глибокі мудрі очі, які сяяли від усмішки та водночас зблисували океаном сліз, коли згадувала про сина, чоловіка, хлопців з АТО: " вони пішли...." шепотіла Ада.. А потім миттєво зала вибухала реготом від її міцних словечок..і завмирав у тиші, ковтаючі сльози...МАГІЯ! Овації зривали і донька Катерина і подруга Світлана — це неймовірне тріо! За лаштунками зізналися дівчата, що хочуть до нас іще, бо Гостомель справді гостям милий, і це відчули не лише енергетично, а й побачили на власні очі: вечірній Гостомель, дійсно, магічний, ошатний і привабливий! Після зустрічі ще довго не відпускали прихильниці, брали автографи, фотографувалися, дарували квіти, подарунки, зроблені власноруч. Кращого подарунка до Дня культури годі й було бажати. Шкода, що всі задуми не вдається втілити одразу, але упевненими кроками, з підтримкою команди та влади, збудуємо і відродимо культурне життя громади.Усе тільки починається!»

Рядками життєпису
Вже у 70-ті на вистави з Адою Роговцевою мріяли потрапити тисячі глядачів. Та квитків вистачало не всім: кожну прем’єру з яскравою актрисою супроводжував аншлаг. У віці 23-х років Ада Роговцева отримала звання Заслуженої артистки України.
У багатому переліку театральних робіт – ролі у спектаклях «Варшавська мелодія», «Хтось мусить», «Вишневий сад», «Пер Гюнт», «Матінка Кураж і її діти», «Священні чудовиська», «Рожевий міст», «Будьте як вдома» та багатьох інших. Проте знаковою для актриси все ж залишається роль Гелени у драмі «Варшавська мелодія», котру Ада Роговцева зіграла близько 700 разів!
Артистка виконала яскраві ролі у десятках фільмів: «Вечний зов», «Салют, Маріє!», «Хвилі Чорного моря», «Поема про крила»,«Кармелюк», «Тарас Бульба» та інші.
Серед кіноробіт актриси останнього часу – серіал «Я кохаю свого чоловіка». Героїні Ади Миколаївни – душевні жінки, що викликають гордість та захоплення глядача.
Незважаючи на вік, неперевершена акторка продовжує репетиції, гастролює з концертами та камерними театрами. Тісна співпраця пов’язує Аду Миколаївну з театром Лесі Українки та Київським театром драми і комедії на лівому березі.