Понеділок, 15 серпня 2022 |

З метою забезпечення ефективного управління фінансовими ресурсами Гостомельської селищної територіальної громади, відповідно до статей 75, 76 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» створено робочу групу з питань фомування проекту бюджету Гостомельської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Наразі пройшли робочі наради із керівниками підприємств, установ, організацій, що підпорядковуються Гостомельській селищній раді, щодо підготовки другого засідання вищезазначеної робої групи. Засідання відбувалися за участі селищного голови Юрія Прилипка.

В ході наради обговорено основні параметри, які необхідно брати за основу при формуванні бюджету Гостомельської громади на 2022-й рік. Управління фінансів Гостомельської селищної ради довело до головних розпорядників бюджету та одержувачів бюджетних коштів основні підходи до формування селищного бюджету на 2022 рік, вимоги до складання бюджетних запитів, обсяги міжбюджетних трансфертів, вимоги до складання бюджетних запитів, орієнтовну суму доходів місцевого бюджету Гостомельської селищної територіальної громади.

Також, головних розпорядників коштів селищного бюджету було ознайомлено з новелами в законодавстві та проектами нормативних актів щодо складання бюджету громади.