Понеділок, 17 січня 2022 |

Гостомель славиться своїми майстрами та майстринями з рукоділля, які вміють творити з бісеру картини, вишивати, дивувати іграшками та іншими  поробки власними руками.

Тож, в рамках святкового місячника у Гостомельській громаді відбулася низка майцстер-класів, та культурно-масових заходів.Особливо всім припалит до вподоби безкоштовні майстер-класи з виготовлення та розпису новорічних атрибутів.

Ось так, нещодавно, у культурно-оздоровчому комплексі весело і кольорово пройшов майстер-клас для дітей та дорослих з розпису різдвяних пряників. А 12 січня, усі бажаючі могли виготовити із фоамірана новорічну прикрасу – символ нового 2022 року – тигра.

Відрадно, що попри мороз та ожеледь , батьки і діти нашої громади завітали на майстер-класи та отримали купу приємних емоцій і вражень. Попереду ще багато цікавого.

Нагадаємо, що 14 січня о 16:00 в Культурно-оздоровчому комплексі відбудеться майстер-клас з живопису, а 15 січня, в будинках культури Мощуна та Озер, пройдуть майстер-класи до свята Водохреща.