Субота, 28 травня 2022 |

поділитися у соціальних мережах:

 

15 січня ліцей №1 Гостомеля прийняв учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з української, англійської, французької та німецької мов.

Традиційно, щороку у січні розпочинається проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Цьогоріч близько 3000 обдарованих учнів Київщини виявили бажання взяти участь в олімпіадах на обласному рівні, які відбуватимуться в офлайн та онлайн форматах. Така кількість талановитих здобувачів освіти свідчить про клопітку працю педагогів-професіоналів та потужну підтримку батьківської спільноти.
Олімпіади з навчальних предметів сприяють творчому самовдосконаленню та розвитку учнівської молоді; реалізації здібностей талановитих учнів; формуванню прогресивного покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя.
Цього вікенду, а саме 15-16 січня, на Київщині організовані змагання із української мови і літератури, іноземних мов (англійської, німецької, французької), економіки, трудового навчання (технологій/І тур).
Бажаємо успіхів та переможних балів кожному учаснику Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а педагогам-наставникам висловлюємо подяку за професіоналізм у роботі з обдарованою молоддю.
Попереду змагання та хвилювання учнів, напружена робота компетентних членів журі та визначення кращих для участі в ІV всеукраїнському етапі олімпіад. Хто ж поповнить інтелектуальний ресурс нації?
 
 
 
 
 

Новини