Субота, 10 червня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

Любов Топал, мешканка Мощуна через війну втратила своїх маму та сина, а її оселя була зруйнована внаслідок запеклих боїв у цьому героїчному селі наприкінці лютого та в березні. Сьогодні їй було передано модульний будиночок в рамках програми забезпечення тимчасовим житлом. Це перший такий будинок, який було передано мешканці нашої громади. Попереду ще сотні сімей.

Звісно, це не замінить рідні стіни та затишок. Не компенсує всі втрати та пережите горе. Це лише тимчасовий захід, аби забезпечити дахом над головою та базовими зручностями тих, хто втратив ледь не все, що мав.

Попереду тривала та складна робота області та всієї держави над тим, щоб кожен такий мешканець, як пані Любов отримав своє постійне житло.

«Об'єднані зусилля селищної військової адміністрації та обласної, а ще завдячуючи доброчинству Ротарі Клуб Київ-Сіті та Ротарі Клуб Івано-Франківськ, юридичної компанії Juscutum, волонтерської організації «Нова Україна», Благодійного Фонду ЮЕйДрім дали результат,- наголосив начальник ВА Гостомельської ОТГ Тарас Думенко. — Сьогодні ми можемо говорити не лише про перший будиночок на садибі в Мощуні, а й про зведення модульного містечка біля стадіону в районі ліцею №2. Наразі працюємо над можливістю забезпечити тимчасовим житлом всіх мешканців громади»

PS

З цього приводу на своїй стрінці в ФБ заступник голов КОДА Микола Бойко зазначив наступне:  

«Повернувся з Мощуна, де в рамках пілотного проєкту було встановлено перший модульний будинок на території приватної садиби. Це невелике тимчасове житло, загальною площею 14,5 м кв, що облаштоване всім необхідним: спальними місцями, невеличкою кухнею, вбиральнею. До будиночка підведені всі необхідні комунікації.

Хочу наголосити, що це саме тимчасове житло, яке дозволить жителям приватного сектору мешкати окремо від інших. Це надзвичайно важливо. Адже власники приватних садиб, чиї будинки постраждали внаслідок ведення бойових дій на території Київської області, хочуть проживати саме на своїх земельних ділянках.

Розміщення модульного житла відбулося за підтримки Гостомельська селищна військова адміністрація та Rotary Club Kyiv International, за що хочу висловити їм безмежну подяку. Ми зі свого боку будемо всіляко підтримувати ініціативи в допомозі місцевим мешканцям».

 

 

 

 

 

Новини