Понеділок, 3 жовтня 2022 |

Під час відзначення Міжнародного дня молоді в нашій громаді було реалізовано проєкт, означений у заголовку, який підтримала ГСВА, подбавши про безпекові заходи та розуміючи необхідність подібних дійств, які повертають позитивні емоції з вкраденого дитинства та юності. У згадуваному проєкті взяли участь члени Відділення НОК України в Київській області на чолі з головою Ігорем Малинським. Слід зазначити що даний проєкт реалізується у всіх регіонах України, які постраждали від повномасштабного вторгнення рф на територію України за сприяння ТОВ "Ківі Паті"!
На локаціях, які були розташовані на центральному стадіоні селища, молодь та дітвора могла насолодитися бульбашковим шоу, батутами, тату гуашем та скуштувати солодку вату, родзинко дійства став виступ україно-венесуельського фехтувальника, хореографа та співака Амадора Лопеса.
Збулися мрії сфотографуватися разом з українським гімнастом, Олімпійським чемпіоном і срібним призером Олімпійських ігор 2016, чемпіоном світу зі спортивної гімнастики Олегом Верняєвим, насолодитися та відчути танцювальний драйв від українського хореографа-постановника і танцівника Олександра Лещенка! Також протягом всієї програми дітей розвеселяли аніматор та артисти на ходулях!
Учасники ж цього змістовного і яскравого дійства висловили подяку керівництву ТОВ "Ківі Паті",  начальнику відділу культури молоді та спорту Гостомельської селищної ради Катерині Павленко, яка докладає багато зусиль, аби в цей непростий час підростаюче покоління мало атмосферу позитивних емоцій, що спонукають до єдності й віри в Перемогу, й що все буде Україна!