Понеділок, 3 жовтня 2022 |

Проаналізовувавши наслідки руйнувань Гостомельська селищна військова адміністрація оптимізувала процес отримання експертних висновків запровадженням цільової одноразової матеріальної допомоги для оплати експертних висновків. Більш детально про це в повідомленні на офіційному сайті.

Підсумком робочих візитів начальника ГСВА Сергія Борисюка в села Горенка і Мощун взято на опрацювання проблеми з водо і електропостачанням.
 У селі Горенка по вулиці Садова організовано постійне підвезення питної води.
 У модульному містечку розпочато процес налагодження електропостачання, вже завезено дві електричні підстанції.

Для єдності зусиль і прозорості діяльності між владою і громадою створено ініціативну групу, яка готує Установчі збори зі створення Громадської ради.

Начальник ГСВА Сергій Борисюк також висловив подяку очільниці КНП Гостомельський Ценр ПМСД Олені Юзвак за налагодження постійних виїзних рейдів здоров’я у населенні пункти громади.

❗️Велику увага буде надаватиметься соціальному захисту населення, залучення волонтерських організацій до відбудови та допомоги Гостомельській ОТГ.