Понеділок, 3 жовтня 2022 |

Для інститутів громадянського суспільства, які мають намір взяти участь в установчих зборах по формуванню складу Громадської ради при Гостомельській селищній військовій адміністрації Бучанського району Київської області

Увага!!! Рішенням Ініціативної ради спрощено перелік та форму документів, які необхідно подати інститутам громадянського суспільства для участі в установчих зборах по формуванню складу Громадської ради при Гостомельській селищній військовій адміністраціїБучанського району Київської області.

Відтак, для участі в установчих зборах по формуванню складу Громадської ради при Гостомельській селищній військовій адміністрації Бучанського району Київської області, кандидатам від інститутів громадянського суспільства до ініціативної групи необхідно подати заяву, складену у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1) рішення інституту громадянського суспільства про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;

2) біографічна довідка (біографія) делегованого представника інституту громадянського суспільстваоформлена у довільній формі (написана власноручно, у форматі DOC тощо)із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності), сторінки у соціальних мережах (за бажанням).

3) фото делегованого представника інституту громадянського суспільства (у довільній формі).

Додатково інформуємо.

* До вказаного переліку просимо додатково надати:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, або витяг з опендататбот, чи юконтрол;

Поштова адреса для заяв: с. Гостомель, вул. Свято-Покровська, 220, відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики Гостомельської селищної військової адміністрації з поміткою «Ініціативній групі з формування складу Громадської ради при Гостомельській селищній військовій адміністрації Бучанського району Київської області».

Електронна адреса для подання документів:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,в темі листа обов’язково вказати «Ініціативній групі з формування складу Громадської ради при Гостомельській селищній військовій адміністрації Бучанського району Київської області».

Відповідальність за достовірність поданих документів (відомостей) несуть інститут громадянського суспільства, який делегує свого представника для участі в установчих зборах, а також делегований представник інституту громадянського суспільства.

Заяви та документи до них подані/надіслані після спливу терміну прийому документів, встановленого ініціативною групою, вважаються не прийнятими для розгляду.

Приймання заяв для участі в рейтинговому голосуванні на установчих зборах здійснюватиметься з 15.08.2022 року до 26.08.2022 року (включно) до 17:00 год.