Понеділок, 3 жовтня 2022 |

Візит за сприяння ГСВА був робочим і пройшов на базі КНП Гостомельського центру ПМСД, очолюваного Оленою Юзвак, яка ознайомила представників ВООЗ з очікуваннями медичної галузі об’єднаної громади. Насамперед очільниця КНП сфокусувала увагу делегації на необхідності в допомозі з облаштуванням модульних амбулаторій в селах громади, ознайомила з проєктними рішеннями цього питання. ВООЗ вже бував у Гостомелі й надавав певну допомогу нашому закладу.
Унікальність ВООЗ, до якої входить 194 країни світу, в значному потенціалі для підвищення обізнаності та покращення розуміння щодо питань, пов'язаних зі здоров'ям, орієнтовані для мобілізації підтримки на самих різних рівнях — від окремих спільнот до всього світу.