Субота, 10 червня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Гостомельська селищна військова адміністрація Бучанського району Київської області; 08290, Київська область, Бучанський район, сел. Гостомель, вул. Свято-Покровська, 125, код ЄДРПОУ 44825757 категорія замовника — орган місцевого самоврядування.

 

  1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з благоустрою населених пунктів, а саме: ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території Гостомельської селищної територіальної громади Бучанського району Київської області», код 90510000-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник –Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям».

 

  1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-16-013931-a.

 

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері застосування, а саме:

- Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

- Закону України «Про благоустрій населених пунктів»;

- Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»;

- Закону України «Про відходи»;

- Закону України «Про охорону атмосферного повітря»;

- Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених  наказом Міністерства охорони здоров’я України 17.03.2011
 № 145;

- Методичних рекомендацій з прибирання території об’єктів благоустрою населених пунктів затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 07.07.2008 року № 213.

 

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення розмір бюджетного призначення визначений Розпорядженням Про затвердження Програми поводження з відходами що утворились у зв’язку з пошкодженням (руйнуванням) будівель та споруд, об’єктів благоустрою внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій або проведенням робіт з ліквідації їх наслідків, а також ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Гостомельської селищної територіальної громади на 2023 рік
  2. Очікувана вартість предмета закупівлі: 796500,00 грн з ПДВ.

 

  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Визначено відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Уповноваженого органу від 18.02.2020 № 275 (далі — Методика).

 

Метод, застосований для розрахунку відповідно до Методики: Розрахунок очікуваної вартості  на підставі метода порівняння ринкових цін.

 

Комерційні пропозиції:

  • ТОВ «ЕкодомГруп»
  • ТОВ «Док-К»
  • ТОВ «Екосервіс Груп»

 

Новини