Середа, 7 грудня 2022 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

 

Адреса: сел.Гостомель, вул. Свято-Покровська 220

Телефон: 38(045)97-3-15-56

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Управління з гуманітарних питань відповідно до покладених на нього завдань здійснює:

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я, соціально-трудових відносин, оплати, охорони та умов праці, безпечної життєдіяльності, соціального захисту та обслуговування населення, в тому числі громадян, які потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави.
  • забезпечення реалізації державної політики у сфері культури, туризму, державної політики стосовно дітей, молоді, жінок, сім’ї та спорту.
  • управління закладами освіти, культури, фізичної культури та спорту, охорони здоров’я, що належать до комунальної власності територіальної громади, в межах та у спосіб, визначених чинним законодавством.
  • внесення пропозицій щодо проекту бюджету галузей освіти, культури, фізичної культури та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення.
  • забезпечення реалізації на території селищної територіальної громади державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

 

Відділ соціального захисту населення

Адреса: сел.Гостомель, вул. Свято-Покровська 220

Телефон: 

email: 

Начальник: Кушніренко Лариса Василівна

Відділ соціального захисту в структурі Управління забезпечує реалізацію на території громади державної політики у сфері соціального захисту населення, з питань сім’ї та дітей, запобігання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.

 

Відділ у справах дітей 

Адреса: сел.Гостомель, вул. Свято-Покровська 220

Телефон: 

email: 

Начальник: Кожушко Тетяна Олександрівна

Відділ у справах дітей в структурі Управління забезпечує реалізацію на території селищної територіальної громади державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

 

Відділ охорони здоров’я

Адреса: сел.Гостомель, вул. Свято-Покровська 220

Телефон: 

email: 

Начальник: Стаскевич Сергій Вікторович

Відділ охорони здоров’я в структурі Управління здійснює контроль за дотриманням законодавства в галузі охорони здоров’я, стандартів лікування та соціальних нормативів надання медичної допомоги в закладах охорони здоров’я. Забезпечує охорону життя, здоров’я та захисту прав працівників закладів охорони здоров’я. Сприяє державним органам у здійсненні контролю за санітарним та радіаційним станом навколишнього середовища, додержанням правил санітарної охорони на відповідній території.

 

Відділ молоді та спорту

Адреса: сел.Гостомель, вул. Свято-Покровська 220

Телефон: 

email: 

Начальник: Шатілін Микита Андрійович

Відділ молоді та спорту в структурі Управління забезпечує реалізацію державної політики в сфері спорту на території селищної територіальної громади. Пропагандує середи  населення ефективне використання вільного часу, здорового та активного способу життя, проведення змістовного дозвілля. Створює умови для розвитку соціальної та ринкової інфраструктури у сферах спорту, розбудови матеріально-технічної бази.

 

Відділ освіти

Адреса: сел.Гостомель, вул. Свято-Покровська 220

Телефон: 

email: 

Начальник: Рохманюк Наталія Борисівна

Відділ освіти в системі Управління відповідає за реалізацію державної політики у сфері освіти та забезпечення якості освіти на території громади. Забезпечує розвиток системи освіти з метою формування гармонійно розвиненої, соціально активної, творчої особистості. Аналізує стан закладів освіти в громаді, що знаходяться в межах відповідної території і належать до сфери управління відділу освіти, прогнозує та розробляє стратегію розвитку освіти в громаді, організовує виконання зазначеної програми.

 

Відділ культури

Адреса: сел.Гостомель, вул. Свято-Покровська 220

Телефон: 

email: 

Начальник: Павленко Катерина Михайлівна

Відділ культури в системі Управління забезпечує реалізацію прав громадян на свободу літературної і художньої творчості, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, забезпечення доступності всіх видів культурних послуг і культурної діяльності для кожного громадянина. Збереження культурного надбання, розроблення та здійснення заходів щодо забезпечення умов для відродження і розвитку культури.