Субота, 10 червня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 


 

6 травня день народження відзначає депутат Гостомельської селищної ради Башун Вадим Васильович.

Шановний Вадиме Васильовичу!

Вітаємо Вас з  ювілеєм та бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею.

Довгих Вам років життя та служіння на благо своїх виборців, рідного селища та всієї громади. 

Колектив ГСР

 

 

 

13 січня день народження відзначає депутат Гостомельської селищної ради Гамарник Роман Іванович. Приємно вітати сумлінних представників депутатського корпусу.

Шановний Романе Івановичу!
Вітаємо Вас з ювілеєм та від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Нехай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння, а кожен новий день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин. Довгих Вам років життя та служіння на благо своїх виборців, рідного селища та всієї громади. 

Колектив ГСР

 


Вітаємо з Днем народження!
12 січня іменини у заступника Гостомельського селищного голови з питань виконавчих органів ради Каплонова Бориса Семеновича.
Шановний Борис Семенович!
З самим теплим почуттям бажаємо Вам доброго здоров’я, щастя, любові, благополуччя, мудрості, терпіння, невичерпних сил та енергії, творчих успіхів та життєвих гараздів. З Божим благословенням на довгі роки в плідній праці приумножувати добробут і злагоду на Гостомельщині та серед нашого українського народу.
Нехай Ваша висока професійність та мужність принесуть Вам заслужену шану і повагу. Ми високо цінуємо Ваш професіоналізм, активну життєву позицію, внесок у справу розбудови нашого рідного краю.
З глибокою повагою, колектив Гостомельської селищної ради.

 

Вітаємо з Днем народження!

1 січня свій день народження святкує депутат Гостомельської селищної ради Коваленко Руслан Васильович.

Шановний Руслан Васильович!

Вітаючи Вас з цим особистим святом, зичимо здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи на благо своєї громади було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами, корисними справами та щирою вдячністю своїх односельців.

З глибокою повагою, колектив Гостомельської селищної ради.

 

14 квітня - День народження у начальника відділу адміністраторів Управління ЦНАПу Ольги Цибуленко, яка починала роботу в ГСР від самих витоків створення підрозділу.  

Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!

Нехай все задумане збувається, а щастя виявиться нескінченним! І головне, бажаємо великого життєвого терпіння, усіляких земних благ і всього тільки самого доброго і прекрасного!